„Igalt metallitonnilt, mille detsembris kokku ostame, annetame kaks eurot vanemliku hooleta laste huvihariduse ja kultuurielamuse hüvanguks,“ ütles CRONIMETi juht Eva Pedjak.

  • Kampaania eesmärgiks on koguda asendus- ja perekodudes elavate laste jaoks vähemalt 10 000 eurot.

„Usun väärtuspõhisesse äritegevusse ja loodan väga, et head koostööpartnerid jagavad meiega samu väärtusi. Usun samuti, et meie kampaania sõnum ja väärtused kõnetavad mitmeid uusi kliente,“ ütles Pedjak. „Iga metallitonn loeb – seetõttu kutsun kõiki üles detsembris agaralt vanametalli meile tooma, sest koos saame luua tõelise jõulumaagia ja muuta vanametall laste rõõmuks.“ Pedjak lisas, et heategvusse suunab CRONIMET juba teist aastat ka raha, mis oli plaanitud klientidele jõulumeenete ostmiseks.

Selleks, et annetus õigesti kasutatud saaks, valis CRONIMET partneriks MTÜ Eesti Laste ja Noorte Hoolekandeasutuste Ühendus (ELNHÜ).

  • Katusorganisatsioonina koondab ELNHÜ üle Eesti 32 asendus- ja perekodu, kus asendushooldusel lapsi on kokku enam kui 800.

Annetus, mille CRONIMET koos oma heade klientidega teeb, on sihtotstarbeline, mõeldud laste huvihariduse toetamiseks või kultuurielamuse loomiseks. Kuidas annetus oma liikmete vahel jagada, otsustab ühendus ise.
Too oma vanametall Cronimeti, teeni jõuluks lisaraha – vaata vanametalli platse ja hinnakirju siit.