Teenused

Vanametalli ehk vanaraua kokkuost

Vanametalli hind sõltub kogusest, kvaliteedist ja vastuvõtmise hetke hinnakirjast. Mittemetalliliste lisandite korral arvestatakse metalli hinnast maha mustuse protsent. Parima hinna saad siis, kui sorteerid metalli eelnevalt liigiti ja puhtana!

TELLIMISINFO

Tutvu teenusega!

Autoromude ost

Eraisikutelt võtame vastu komplektseid autoromusid. Lammutuslitsentsi omavatelt ettevõtetelt võtame vastu nii lammutatud autokeresid kui mittekomplektseid autoromusid. Autoromu vastuvõtmisel väljastame kliendile sõiduki likvideerimise tunnistuse ja kustutame sõiduki liiklusregistrist.

TELLIMISINFO

Täpsema info küsimiseks täitke meie kodulehel hinnapakkumise vorm.

Küsi pakkumist

Vanametalli ehk vanaraua äravedu

Koostöös veofirmadega pakume vanametalli äravedu lähtuvalt vanametalli kogusest ja iseloomust.  

TELLIMISINFO

Tutvu teenusega!

Vanametalli lõikamine

Pakume teenusena vanametalli lõikamist transporditavasse mõõtu. Sõltuvalt objekti mahust ja keerukusest kasutame kas gaasilõikust või lõikekääridega ekskavaatorit. Enne tööde teostamist vaatame objekti koos tellijaga üle ja lepime kokku ohutuima viisi vanametalli lõikamiseks. 

TELLIMISINFO

Tutvu teenusega!

Metallkonstruktsioonide demonteerimine ja lammutustööd intro

Teostame demonteerimis- ja lammutustöid erinevatele metallkonstruktsioonidele. CRONIMETil on olemas kogemustega spetsialistid, koostööpartnerid ja vajalik tehnika. Enne tööde teostamist vaatame objekti koos tellijaga üle ja lepime kokku ohutuima viisi tööde teostamiseks.

TELLIMISINFO

Tutvu teenusega!

Menüü

See veebileht kasutab küpsiseid
Tutvu meie andmekaitsereeglitega.